Skip to content
Menu
Cart
Your cart is empty. Go to Shop

O nas

emotea – emocje ukryte w herbatach

emotea to polska firma z pomysłem na biznes skupionym na produktach i usługach, które dają ludziom wartość. Lata podróżowania po świecie i zbierania informacji o ziołach, kwiatach, herbatach zainspirowały nas do zrobienia czegoś więcej niż tylko mieszanek herbacianych.

Artystyczna dusza i wiara w dobre emocje stworzyły niepozorne wydawałoby się produkty. Ale naszym marketingiem jest wiara, że nauczymy ludzi marzyć i być szczęśliwymi.

Autorką i Twórczynią herbat oraz idei marki emotea jest Marlena Drygas. 

Zielarka z zamiłowania i wykształcenia, liderka promująca swoją wizję osiągania życiowej równowagi poprzez skupianie się na rzeczach prostych, ale nie błahych. W duchu mindfulness wprowadza miłośników herbaty (obecnych i przyszłych) w świat herbaty, rytuałów i emocji. Bo emotea została stworzona z emocjami i dla emocji, nad niejedną wypitą z uważnością herbatą.
Do każdej tworzonej przez siebie herbaty dodaje szczyptę magii w postaci niezwykłego składnika. I Magiczną Karteczkę, by powiedzieć sobie, że magia jest w każdym z nas, trzeba tylko uświadomić sobie tę prawdę i ją uwolnić.


Kocha sztukę wszelaką i podróże, które są dla niej nieustającym źródłem inspiracji.

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy otwarci na współpracę i poszukiwanie partnerów, firm, które chciałyby razem z nami rozwijać nasz pomysł.

Co mamy do zaoferowania?

  • Unikalne receptury produktów.
  • Źródła zaopatrzenia.
  • System pakowania bez generowania strat.
  • Możliwość twórczej samorealizacji.

Zapraszamy do kontaktu z nami. 

MD