Skip to content
Menu
Cart
Your cart is empty. Go to Shop

Herbaty emotea są tak wyjątkowe jak nasi klienci.

PROPOZYCJA_BIZNESOWA_emotea_480x480

1. Co tworzymy?

Unikalne mieszanki z herbatą w roli głównej, oryginalne receptury stworzone z myślą o podkreśleniu prozdrowotnych właściwości składników: herbat, ziół, kwiatów, owoców, przypraw, a nawet warzyw… Herbaty, z których każda ma swoje motto i odwołuje się do świata emocji.

2. Co chcemy zaoferować?

Kreowanie indywidualnego smaku dla Twojej Marki!

Herbata to jeden z najbardziej uniwersalnych i ostatnio bardzo modnych napojów.

Chcemy zaproponować Państwu nowe podejście do integracji marki ze smakiem, zmysłem, który jest obecny w naszym codziennym życiu.  Takie podejście sprawia, że marka towarzyszy nam na co dzień i staje się naturalnie bliska nam i ludziom wokół nas. Mamy z nią stały kontakt emocjonalny bez kosztownych reklam. 

I właśnie taką herbatę można przygotować specjalnie dla Państwa Firmy. Jej skład można stworzyć tak, aby był dobrany według skojarzeń, jakie chcemy osiągnąć np. łagodność, delikatny smak można podkreślić niebieskim kolorem. Intensywność, moc, bardziej intensywny smak – kolorem czerwonym. Jednym słowem – proponujemy odważne i nieoczekiwane połączenie składników. Luksus, aksamitny smak i delikatny kolor – możliwości jest wiele.

Dodatkowo możemy zaproponować dostosowanie smaku do koloru, z którym identyfikuje się Państwa Firma. Ceny ustalane są indywidualnie.

Personalizowane prezenty na wiele okazji

W szybko zmieniającej się sytuacji rynkowej, docenianie pracowników i klientów na co dzień buduje emocjonalny związek z firmą. Oferujemy spersonalizowane upominki, indywidualnie dopasowane do aktualnych potrzeb firmy. Wszystko wykonywane jest na indywidualne zamówienie. Naszych herbat nie można kupić nigdzie indziej jak tylko w naszym sklepie. Są to wyjątkowe mieszanki i dodatki, aby efekt parzenia przyniósł jak najwięcej przyjemności.

Do tego eleganckiego zestawu mogą Państwo wybrać dowolną herbatę z naszej oferty. Do kompletu możemy dodać inny rodzaj czajniczka, elegancką, ręcznie robioną świecę lub najwyższej jakości ręcznie robioną artystyczną czekoladę.

setno4_MG_8720_480x480

Na indywidualne zamówienie możemy skomponować zestaw z dowolnej herbaty i dodatku według Państwa potrzeb. Coś z naszych akcesoriów, ręcznie robioną czekoladę lub naturalne świece zapachowe.

setno1_MG_8739_480x480

Warsztaty z degustacji herbaty w duchu mindfulness „z herbatą w emocje”

Każde warsztaty dopasujemy do indywidualnych potrzeb, jednakże ogólny program zawarty jest w czterech blokach tematycznych:

  • o herbatach i składnikach w herbatach emotea
  • o emocjach i uważności z życiu prywatnym i zawodowym 
  • parzenie herbaty – niezbędnik informacyjny wraz z pokazem
  • sesja mindfulness z herbatami emotea

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji