Skip to content
Menu
Cart
Your cart is empty. Go to Shop

Polityka wysyłki

Dostarczamy nasze produkty na terenie Polski, do krajów UE i poza jej granice. 

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni po otrzymaniu zapłaty potwierdzającej. Dołożymy starań, by wysyłka nastąpiła jak najszybciej. Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy w danym regionie, prześlij nam swoje zapytanie na adres office@emotea.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany zamawianiem większej ilości pozycji, prosimy o kontakt z nami przed złożeniem zamówienia. Potwierdzimy cenę wysyłki. 

Standardowe godziny pracy kurierów mogą być ograniczone od 8: 00 a 17: 00 od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość wysyłki i odbioru poprzez sieć paczkomatów InPost, na terenie Polski usługa proponowana przez tę firmę może być wykonana także w sobotę (za odpowiednią opłatę). 

Jeśli przewidujesz nieobecność pod adresem wysyłki w godzinach doręczeń kuriera, zalecamy zorganizowanie dostawy na inny adres, na przykład na adres pracy oraz podanie numeru kontaktowego do Ciebie.

Jeśli nikogo nie będzie pod wskazanym adresem odbioru, kurier pozostawi Ci kartę z informacją o tym, jak odebrać dostawę. Wszelkie nieodebrane lub niedostarczone zamówienia  ostatecznie powrócą do naszego magazynu. 

EMOTEA nie zaleca pozostawienia instrukcji kurierom, aby zamówione produkty pozostały poza Twoim adresem wysyłki. Jeśli klient chce skorzystać z tej opcji, EMOTEA nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody. Ryzyko utraty zakupionego przedmiotu przechodzi na Ciebie, gdy tylko dostarczymy przewoźnikowi zakupiony przedmiot(y). W rezultacie będziesz musiał złożyć pozew bezpośrednio do przewoźnika za wszelkie straty lub szkody, które miały miejsce w momencie, gdy zakupiony produkt(y) był w posiadaniu przewoźnika. 

Oferujemy następujące usługi przewozowe::

1. standardowa Dostawa kurierska

  • Usługa jest dostępna dla Polski i krajów UE.

  • To jest nasza standardowa usługa przewozowa i zwykle dotrze od 2 do 5 dni roboczych po złożeniu zamówienia, w zależności od wielkości i wagi przesyłki.

  • Darmowa wysyłka nie jest dostępna w Wysyłka usługi następnego dnia / sobotę.

2. Dostawa Premium Następnego Dnia Wysyłka-ekspresowa dostawa, która gwarantuje dostawę w ciągu 1-2 dni

  • Usługa jest dostępna tylko dla PL.
  • Jeśli chcesz, aby Twoje zamówienie zostało dostarczone następnego dnia i złożysz zamówienie na stronie internetowej lub za pośrednictwem naszego zespołu obsługi klienta przed 3 po południu od poniedziałku do czwartku, dostarczymy je następnego dnia roboczego. Jeśli złożysz zamówienie w piątek przed 3 po południu, dostarczymy je w najbliższy poniedziałek, jeśli nie jest to święto. Jeśli złożysz zamówienie w piątek po 3 po południu, dostarczymy go w najbliższy wtorek lub środę, jeśli poniedziałek jest świętem państwowym.  Jeśli twoje zamówienie jest złożone w sobotę lub niedzielę,  zostanie dostarczone najwcześniej w najbliższy wtorek.. 

3. Dostawa do Paczkomatów zgodnie z wybraną ofertą: standardowa lub weekendowa. 

Pamiętaj, że ceny wysyłki zależą od wagi i kraju dostawy.