Dostawa i płatność

DOSTAWA

Na terenie Polski przesyłki od emotea realizowane są przy wsparciu Apaczka.

Dostawa do Klienta jest odpłatna, chyba, że umowa sprzedaży stanowi inaczej.

Koszt dostawy zależy od całkowitej wagi produktów, która jest ostatecznie zamawiana. Jeśli zamawiasz więcej niż jeden produkt, całkowity koszt zostanie naliczony przy składaniu zamówienia.

waga zamówienia paczkomat 0 -1 kg od 13,19 zł

waga zamówienia kurier 0 -1 kg od 15,99 zł

waga zamówienia powyżej 1 kg paczkomat - cena od 15,99 zł

waga zamówienia powyżej 1 kg kurier - cena od 18,99 zł

Dostawa pod drzwi obsługiwana jest m.in. przez firmy InPost, UPS, DPD, Pocztex (od 15,99 zł). Umożliwiamy także zamówienie dostawy do paczkomatów za pośrednictwem firmy InPost - w wariancie podstawowym w tygodniu (od 13,19 zł) oraz InPost weekend* (od 18,99 zł). 

*Paczki zostaną dostarczone do wybranego paczkomatu w weekend, jeśli zamówienie on-line zostanie złożone najpóźniej w piątek do 20. Usługa dotyczy opcji odbioru w Paczkomatach 24/7 i obejmie dostawę w całym kraju. 

Koszt dostawy poza granicę zależy od strefy, w której znajduje się kraj dostawy. W takim przypadku, przed złożeniem zamówienia sugerujemy kontakt z nami, aby dobrać najkorzystniejszą do danej sytuacji opcję.

PŁATNOŚCI

Składając zamówienie w naszym sklepie, masz do wyboru kilka rodzajów płatności:

  1. Przelewy24 - szybkie i wygodne płatności internetowe, 
  2. Stripe - za pomocą kart kredytowych powiązanych z Twoim profilem, w PLN lub w walutach obcych obsługiwanych przez Stripe
  3. ApplePay  
  4. przelew tradycyjny na nasze konto bankowe: Santander Bank Polska po uprzednim uzgodnieniu  

TERMINY

Zazwyczaj przygotowujemy zamówienia w dniu, w którym otrzymujemy płatność i, jeśli towar jest w magazynie, w ciągu 2-3 dni roboczych, paczka trafia do odbiorcy. By przyspieszyć ten proces, polecamy skorzystać z którejś z szybkich metod płatności internetowych i wybrać dostawę do poczkomatów InPost. Zdarza się, że możecie się wtedy cieszyć nowym zakupem już następnego dnia. 

Każde zamówienie traktujemy priorytetowo, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w sprawach indywidualnych.