Zdrowie zamknięte w herbatach

Herbata to najzdrowszy napój świata

7 kwietnia mija już 73 lat od dnia powstania Światowej Organizacja Zdrowia (WHO), dlatego datę tę ustanowiono Światowym Dniem Zdrowia. Każdego roku cel i motyw przewodni mający podkreślić wagę tego święta jest inny, związany z aktualną sytuacją zdrowotną na świecie. W tym roku nie obeszło się od nawiązania do pandemii, podkreślając znaczenie służby zdrowia, dostępu do leczenia oraz roli personelu medycznego.

Zdrowie jest najważniejsze

Pamiętaj o nim nie tylko w jego dniu, ale codziennie dbaj o siebie, dostarczając ciału i umysłowi tego, czego potrzebuje. Profilaktyka jest potężną bronią w walce z wirusami.

emotea Protection dla zdrowia

Nasze herbaty, a w szczególności poprawiająca odporność emotea Protection, są świetnym dowodem na to, że "jesteś tym, co jesz i pijesz". Każdy z jej składników niesie w sobie wartość zdrowotną, a to przez wysoką zawartość witamin i minerałów, przeciwutleniaczy, a to poprzez działanie antyoksydacyjne i antyseptyczne. Dostarczając ciału tak wielu naturalnych składników nie zapomnieliśmy o umyśle, który też potrzebuje odpowiedniej dozy wsparcia.

Dbaj o zdrowie! Pij herbaty emotea.  

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem