Walentynkowe możliwości

Każdego dnia mamy powód, by okazywać sobie i innym pozytywne emocje. Nie tylko w stworzone przez ludzi i dla ludzi święta i okazje do świętowania. Bądźmy po prostu tu i teraz dla naszych bliskich.

Walentynki to urocza inicjatywa, dla niektórych ważna, dla innych przereklamowana. Jedni czekają cały rok, by okazać swoje uczucia najbliższej osobie/najbliższym osobom. Inni je bojkotują twierdząc, że do okazywania miłości czy przyjaźni nie potrzebują święta. Racja jak zwykle leży pośrodku. Tak naprawdę najważniejsze jest to, by obchodzić takie "walentynki" codziennie, niekoniecznie hucznie czy obdarowując się fizycznymi, drogimi prezentami.  Wystarczy, gdy okażemy najbliższym i przyjaciołom nasze zainteresowanie, zrozumienie, wsparcie, spędzimy uważnie wspólne chwile. Właśnie takie "drobne" gesty i odruchy niosą w sobie olbrzymią moc.

A prezent? To tylko miły dodatek, podkreślający wagę tego, co mówimy i robimy. Ale jeśli już go wybieramy, włóżmy w to serce, dobierzmy to, co sprawi radość.

Jakie więc prezenty proponujemy? Oczywiście z naszą herbata emotea!

Elegancki zestaw LOVE będzie strzałem w dziesiątkę. Ten sam smak herbaty LOVE, ale dla równowagi kolorystycznej w czerwonej puszce Dla Niej (ForHer) i w równie eleganckiej czarnej puszce Dla Niego (ForHim).

Jeśli szukasz prezentu bardziej ekskluzywnego - proszę bardzo, również posiadamy dwa do wyboru, tym razem różniące się smakiem. Eksluzywny zestaw Calm Down ze świecą i Frenchpressem (dla Niego) oraz Let's Celebrate (dla Niej) z czajniczkiem i czekoladkami. A może odwrotnie?

Na koniec zostawiłam zestaw do testowania w domu, perełka dla wielbicieli naszych herbat emotea.

Pozostałe nasze zestawy prezentowe znajdziesz tutaj.

Spełniajmy marzenia swoich i najbliższych.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem