Herbaty emotea rozgrzewające jesienne i zimowe chłody

Pomimo globalnego ocieplenia klimatu wciąż spodziewać się możemy nadejścia chłodniejszych dni. Zachęcamy do sięgnięcia po niezawodną herbatę (a najbardziej pasujących emotea na końcu) i dodania do nich ulubionych "rozgrzewaczy".

 

#pozostań w domu

W obecnej sytuacji, pozostając w domu przez długi czas, bądźmy otwarci na nowe smaki i zapachy. To świetna, kreatywna zabawa dla wszystkich, a zarazem odprężająco spędzony czas przy uważnym delektowaniu się ulubionymi zapachami. Może pokusicie się o zgadywanie co zostało dodane?

Poeksperymentujcie, dodawajcie owoce, aromatyczne przyprawy, zioła, nawet takie, które Waszym zdaniem nie pasują. Możecie zostać mile zaskoczeni!

emotea warming tea

A to nasza top lista dodatków do herbat rozgrzewających

Najpopularniejsze

cytryna, pomarańcza, grapefruit, jabłko, imbir, cynamon, goździki, wanilia.

Nietuzinkowe

aronia, malina, żurawina, pigwa, anyż, pieprz, ziele angielskie, rozmaryn, tymianek.

Temperatura herbaty jest ważna!

Pamiętajmy, by nie pić herbaty zbyt gorącej, odczekajmy aż lekko wystygnie. Dopiero do takiej herbaty dodajmy świeże owoce. A najlepiej włóżmy je do filiżanki i zalejmy herbatą :-)
Najnowsze badania wskazują, iż picie herbaty o temperaturze powyżej 60 stopni Celsjusza może przyczynić się do powstania raka przełyku!

Dbajmy o siebie i najbliższych!

Powiem Wam w sekrecie, że wszystkie nasze herbaty nadają się do tego, by dodawać do nich dodatkowe owoce czy przyprawy. Te, które najlepiej naszym zdaniem tak smakują, oznaczyliśmy w opisie TIP. Oto kilka z nich:
 ThinkBlueRevival, Soul&Mind, Smile, Protection, Sleep Well 

I na koniec

Nie mogę się oprzeć i na sam koniec wskażę Wam również dwie typowo rozgrzewające herbaty emotea. To jest Good Feeling i Excite. Serdecznie polecamy ;-) 

A która herbata emotea jest Waszą ulubioną? 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem