Świątecznie z emotea

Świętuj z emotea!

Kolejne Święta tuż tuż i niewiele zmieniło się od ostatnich, ubiegłorocznych, także tym razem spędzimy je w kameralnym gronie. Zadbajmy więc o siebie i najbliższych, skupmy się na przywoływaniu dobrych, przyjemnych chwil, oderwijmy od głośnej, stresującej codzienności. Skorzystajmy z dobrych stron tej trudnej sytuacji, przygotujmy to, co lubimy jeść, pić, własne indywidualne "poprawiacze nastroju" , upięknijmy otoczenie tak, by poczuć się jak najlepiej. To da nam odprężenie i przyniesie spokój, a tego w chwili obecnie potrzebujemy najbardziej.

Ukojenie dla duszy i ciała?

Z pewnością i w tym roku na stołach będzie królowała różnorodność, pojawią się nasze ulubione potrawy, napoje, przybrania. To dla ciała. Pamiętajmy też o naszej duszy, wyjdźmy na spacer do parku, powdychajmy świeże wiosenne powietrze, a po powrocie stwórzmy nastrój dla relaksu.

emotea Harmony - świąteczna harmonia 

Święta nie mogą obyć się bez dobrej jakościowo herbaty. Choć na naszych stołach królują głównie herbaty czarne, my polecamy emotea Harmony dla poprawy humoru, nastroju i przede wszystkim... trawienia ;-) Bo świąteczne potrawy obciążają nam organizm, wpływając niekorzystnie na nasze zdrowie psychiczne. A nasza niezwykła mieszanka na bazie herbaty matcha reguluje trawienie, pięknie pachnie i smakuje, dzięki czemu harmonizuje nasze zmysły i wspiera dobry nastrój.

Polecamy zaparzać w przepięknym dzbanku.

Zdrowych, spokojnych Świąt!

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem