Jak dobrać prezent na Dzień Mamy?

Dzień Matki to jeden z najważniejszych dni w roku.

Naprawdę.

Bo mamę ma lub miał każdy i to jest fakt niezaprzeczalny. Dlatego warto pomyśleć o ważności tego dnia wcześniej, przygotowując odpowiedni prezent. Odpowiedni czyli taki, który zachwyci i wzruszy mamę, przemówi swoim dopasowaniem do niej. I pokaże jej nie tylko, że o niej pamiętamy, ale także, jak pamiętamy. Bo prezent od serca pokazuje, że jest prezentem dla ważnej dla nas osoby, że poświęciliśmy czas i okazaliśmy troskę przy jego wybieraniu (lub tworzeniu).

Herbaty są prezentem uniwersalnym, świetnie pasującym praktycznie dla każdego, nawet dla kawoszy, którzy przecież nie mogą non stop popijać tylko kawy. :-)

A herbaty emotea są niezwykłym prezentem. Dlaczego?

Bo oprócz ich smaku, zapachu i koloru podarować możesz w zestawie filiżankę. A wszystko to oczywiście z serca pięknie opakowane w zestawie Kocham Cię Mamo. Z Magiczną Karteczką, by mama pijąc herbatę poświęciła więcej czasu sobie samej. Na to zasługuje najbardziej.

Możesz też wybrać inny zestaw z naszej kolekcji, np. z naturalnie wytworzoną czekoladą lub świecą. Ale najlepiej stwórz samodzielnie zestaw idealny dla mamy, 

Pamiętajmy o mamach nie tylko w dniu ich święta, ale także na co dzień, wyręczając je w obowiązkach, które często same sobie narzucają, by ułatwiać nam życie.

A tym, którzy Dzień Matki będą wspominać ze wzruszeniem w oczach nad zdjęciem mamy,  proponujemy zaparzyć herbatę Calm down o lekkim zapachu lawendy. Przyniesie ukojenie i pozwoli łatwiej uporać się z trudnymi emocjami, a także zasnąć.

Miłego świętowania!

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem