Od (wyboru) prezentów głowa boli czyli przewodnik po prezentach

O zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia już od listopada informują nas media i sklepy. Niektórzy z nas skuszeni promocjami na różne czarne piątki, tygodnie, cyber poniedziałki dokonali już zakupów. I słusznie, obecnie nie możemy być pewni, co nas czeka w najbliższej przyszłości. Dosłownie. Innych natomiast wyszukiwanie prezentów przyprawia o zawrót głowy albo i gorączkę. To zrozumiałe, chcielibyśmy oczarować najbliższych swoimi prezentami, a nie jest to łatwe.
Dlatego przychodzimy Wam z pomocą, abyście nie zostali z tym sami i na ostatnią chwilę nie kupowali nieprzemyślanych prezentów.
Prezenty dla wielbicieli herbaty łatwo znaleźć w naszym sklepie, w zasadzie każdy zestaw spełni wymagania, jednakże zadecyduje tu detal czyli to coś, co jest dla wielbiciela herbaty najważniejsze: preferowana bazowa herbata albo zapach czy smak, opakowanie, ulubione naczynie do picia, kształt i pojemność czajniczka (a może jednak zaproponować Teapress?). Gotów do wybierania?

Wszystkie gotowe zestawy prezentowe emotea znajdziecie tutaj. Szczególnie polecamy zestawy do degustacji herbaty: eco z gaiwanem i czekoladkami bądź For tea lovers

Szczególnym rodzajem prezentów są prezenty dla osób potrzebujących wyciszenia i relaksu. Aby poczuły się jak w Spa rekomendujemy zestaw z ręcznie robionymi świecami: ekskluzywny zestaw Calm Down lub zestaw upominkowy Harmony Spa.

Dla lubiących przy piciu herbaty delektować się słodyczami polecamy zestawy z ręcznie wykonanymi czekoladami z owocowymi kwiatowymi kawałkami: ekskluzywny zestaw Let's Celebrate, elegancki zestaw For Him LOVE or For Her LOVE lub zestaw YING-YANG.

A dla kreatywnych ludzi troszczących się o środowisko stworzyliśmy dwa zestawy: zestaw - zabawę do degustacji herbaty oraz Creativity&Focused.  

I na koniec niespodzianka - mamy też coś dla dzieci - zestaw ze śmieszną czekoladą.

Miłej zabawy!

 emotea packaging for tea and tea gift sets

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem